Dobre miejsce na widowni

Żeby miło i spokojnie spędzić czas w kinie trzeba sobie w nim wybrać jak najlepsze miejsce. Oglądać będziemy seans na dużym ekranie, więc lepiej jest siedzieć bardziej z tyłu i na podwyższeniu.

Wybierając konkretny film warto jest poczytać więcej na jego temat, wtedy będziemy mogli ocenić w jakim wieku mogą być widzowie i starać się unikać filmów, na które częściej przychodzą rodzice z dziećmi, ponieważ dzieci, jak wszędzie, także w kinie zachowują się głośniej, a to może nam przeszkadzać w oglądaniu filmu.

Także w operze lepiej jest siedzieć bardziej z tyłu, ponieważ wtedy lepiej widać scenę, podobnie jest w teatrze. Natomiast w czasie oglądania skoków narciarskich najlepiej jest stać czy siedzieć jak najbliżej skoczni, ponieważ wtedy nikt inny nie zasłania nam miejsca, w którym lądują skoczkowie i można otrzymać od nich autograf bezpośrednio po wykonanej przez nich próbie lub po zakończeniu zawodów.

Podobnie jest z oglądaniem meczów piłki nożnej

Podobnie jest z oglądaniem meczów piłki nożnej. Natomiast niektórzy kibice oglądający wyścigi formuły jeden wolą siedzieć w większym oddaleniu od toru wyścigowego, ponieważ tam nie słychać tak bardzo odgłosu bolidów i mają wrażenie, że w razie wypadku nic w nich nie uderzy.

Takie sytuacje są bardziej prawdopodobne w przypadku rajdów samochodowych, w trakcie których odpadająca opona może uderzyć w kibiców, co jakiś czas słyszy się także o mającej miejsce sytuacji, że samochód wypadający z trasy uderzył w grupę ludzi. Trzeba więc zawsze rozsądnie wybierać miejsce, w którym się znajdujemy w trakcie różnych wydarzeń kulturalnych czy sportowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *