Tańszy prowiant nie zawsze lepszy

Jak każdy może bezpośrednio stwierdzić, pewne rozwiązania w dniu dzisiejszym stają się coraz bardziej rozpowszechnione, czy to z tytułu ich dostępności, czy też przez wzgląd na ich dopasowanie do naszych potrzeb. Możemy na przykład spotkać się z takim pomysłem jak własny tani prowiant i wydaje się, że ostatnimi czasy zyskuje on na popularności.

Tylko czy jest on tak skuteczny i dostosowany do naszych potrzeb, jak się nas przekonuje? Na nasze nieszczęście, podnoszą się głosy twierdzące, że bynajmniej tak nie jest i lepiej się za to nie brać. Wszyscy możemy łatwo, jak się okazuje, odnaleźć i wskazać wady takiego rozwiązania częściowo lub całkowicie je dyskwalifikujące.

Tylko czy jest on tak skuteczny i dostosowany do naszych potrzeb, jak się nas przekonuje?

Najpoważniejszą przyczyną tego, że własny tani prowiant jest używany z taką niechęcią może być to, że będzie mniej smaczny, co może zdenerwować każdego. Co więcej, często dochodzi do łatwego psucia się, co dodatkowo zniechęca do korzystania z tego. Jest to zatem uznawane, również z tych powodów, za niezbyt fortunne rozwiązanie rozmijające się z naszymi oczekiwaniami.

Można z tego wysnuć wniosek, że własny tani prowiant nie nadaje się absolutnie do wypróbowania i lepiej zostawić to w spokoju. A jednak, o dziwo, czasami potrafi być dosyć skuteczne. Ponieważ czasem bywa tak, że bardziej nam on odpowiada okazuje się dla nas ważniejsze niż inne wymienione wcześniej kwestie.

Dodatkowo, możemy też potrzebować dodatkowego jedzenia i w takiej sytuacji własny tani prowiant bardzo nam się przyda, bez względu na to, jak zawodzi na innych polach. Jak widać, chociaż własny tani prowiant posiada pewne wady, dla niektórych wręcz działające wykluczające, to jednak w niektórych sytuacjach okazuje się optymalnym rozwiązaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *