Zamiast biec do biura podróży…

Stacjonarne biura podróży powoli zaczynają być wypierane przez internetowe serwisy oferujące sprzedaż biletów lotniczych na szeroką skalę. Teraz zatem można zaplanować urlopowe i wakacyjne wyjazdy bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy komputer oraz Internet.

Po wejściu na witrynę internetową wita nas przejrzyście i skrupulatnie zaprojektowana strona. Jest niezwykle praktyczna, ponieważ z prawej strony umieszczono boxy ofert podróży do najbardziej znanych miast w Europie oraz na świecie.

Dla bardziej wymagających zainstalowano paski wyszukiwania w lewym, górnym rogu. Wystarczy umieścić w nich miejsce wylotu planowanego samolotu, cel podróży oraz datę.

Dzięki temu możemy przejrzeć szereg ofert najbardziej nas interesujących

Dzięki temu możemy przejrzeć szereg ofert najbardziej nas interesujących na dany moment. Ceny podane są w sposób skrupulatny oraz przejrzysty, bez żadnych ukrytych kosztów. Dla stałych bywalców serwisu internetowego i osób w małych odstępach czasowych zamawiających bilety strona przygotowała wiele korzystnych rabatów oraz niespodzianek. To absolutnie zachęcająca alternatywa!

Stacjonarne biura podróży otwarte są tylko w pewnych godzinach. Kończąc pracę o godzinie 18.00 możemy już nie zdążyć z zakupem biletu. Internet ma to do siebie, że tutaj punkty sprzedaży biletów działają nierzadko 24 godziny na dobę, więc zrealizować zakup można nawet w środku nocy, gdy dzięki snom o wymarzonych wojażach przyjdzie nam na myśl, by kupić bilet teraz, natychmiast.

Najnowsze prognozy mówią, że czas stacjonarnych biur podróży na rynku jest policzony. Jak będzie w rzeczywistości? Pewnie zobaczymy za parę lat!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *